O nás


Trénink


Kvalitně sestavený tréninkový program podle cílů klienta je naší hlavní službou. Řídíme se zásadami konjugované a lineární tréninkové periodizace a snažíme se, aby kterýkoliv tréninkový program odpovídal sportovním požadavkům daného sportovce a obsahoval rozvoj všech základních schopností.

Těmito schopnostmi jsou absolutní a relativní síla, rychlost, hbitost, výbušnost, svalová vytrvalost a kondice.

Strava


Strava je velmi důležitou složkou sportovního výkonu. Proto se snažíme s každým sportovcem konzultovat jeho cíl a na základě spolupráce poté vytvářet a upravovat stravovací programy tak, aby přesně odpovídali aktuálním cílům a sportovnímu vytížení.

Pohyb


Součástí našich tréninkových programů je také přístup do naší videotéky, kde je možné nalézt mnoho cviků a výukových videí zaměřených na aktivaci svalů, rozvoj stability, mobility a správných pohybových vzorů, což jsou základní schopnosti pro efektivní, zdraví a bezpečný pohyb.

Motivace


Naším cílem je pomocí tréninků a komunikací s klienty dodávat pozitivní motivaci a pomáhat tak sportovcům s dosažením jejich cílů.

Osobní management


Management vlastní osobnosti je velmi důležitou složkou jakéhokoliv sportu. Snažíme se sportovcům pomoci s organizací dne a s rozvojem vlastní osobnosti stejně tak dobře jako se staráme o jejich psychickou pohodu.

Kromě těchto základních kamenů naší filozofie se snažíme šířit co nejvíce kvalitních a volně přístupných informací o tréninku a stravě, společně s odkazy na literaturu a ostatní zdroje, které mohou dle našeho názoru pomoci všem sportovcům stát se lepšími.

Náš tým

Radomil Vašík

Radek je hlavní trenér a zakladatel Iron Warriors. Předtím než začal krátkou kulturistickou ... více o Radomilovi