Club

Nejlepší volba, pokud vám jde o získání svalové hmoty a síly!

V rámci našeho Iron Warriors Powerbuilding Clubu získáte přístup k 5 unikátním tréninkům celého těla každý měsíc! Tři z těchto pěti tréninků jsou zaměřeny na vybudování svalové hmoty hlavních svalových partií a samozřejmě také na zvýšení síly na variantách základních silových cviků, jako jsou dřep, bench press, mrtvý tah a tlak nad hlavu. Další dva doplňkové tréninky jsou zaměřeny na rozvoj svalové hmoty menších svalových partií a na rozvoj atletických dovedností. Náš klub tak nabízí trénink pro 3-5 dní v týdnu, podle toho, kolik času máte na váš trénink! Nezapomínáme ani na rozcvičení a mobilizační cvičení! Víme, že vhodné rozcvičení a pohyblivé tělo umožňuje dosažení lepších silových a svalových přírůstků bez rizika zranění! Proto s každým novým programem chystáme 9 jedinečných rozcvičovacích cviků na celé tělo a 5 cviků zaměřených na mobilizaci těch nejdůležitějších segmentů těla!

Kromě toho získáte možnost komunikovat a sdílet svůj pokrok s ostatními členy klubu a trenérem na uzavřené Facebookové skupině. Navíc, každý měsíc pro vás bude nachystáno speciální video, v kterém budou zodpovězeny vaše nejčastější dotazy týkající se tréninku. Začátek každého nového tréninkového měsíce vám bude oznámen pomocí emailu.

Pro nárůst svalové hmoty a svalové síly

Nový program každý měsíc

Rozhraní vytvořené pro mobilní telefony

Všechny cviky v rámci tréninkového programu jsou detailně popsány v instruktážních videích! Všechna videa jsou vždy k dispozici z databáze videí. Každý z tréninků je možné stáhnout v PDF dokumentu společně s tréninkovým logem pro zaznamenávání informací o tréninku.

Ukázka videa

Chci trénovat

Pro nákup členství se prosím přihlaste, nebo si vytvořte účet