O mně

Radomil Vašík

Jsem silově-kondiční trenér a zakladatel klubu Iron Warriors, jehož cílem je pomoci všem sportovcům, kteří se vydali cestou silového tréninku.

Spolupracuji se sportovci z odvětví silových sportů, jako jsou powerlifting, strongman, kulturistika a crossfit, ale také s atlety z dalších sportů kterými jsou například hokej, atletika, rugby, muay thai, box, bikros. Podílím se také na silové přípravě profesionálního hokejového Klubu HC Berani Zlín, s kterým spolupracuji od sezóny 2017/2018. Současně působím také jako trenér české juniorské reprezentace silového trojboje.

Přednáším na kurzech pro trenéry silového trojboje 3. třídy ohledně sestavování tréninkových programů. Bylo mi potěšením spolupracovat na knize Moderní výživa ve fitness a silových sportech a napsal jsem i mnoho článků a natočil řadu nespočet videí z oblasti silového tréninku. V roce 2018 jsem dopsal Knihu základních tréninkových metod Iron Warriors, a vzhledem k jejímu úspěchu pracuji na další knize.

Když jsem začínal s trenérskou profesí, mým cílem bylo pomoci všem sportovcům zlepšit jejich výkon a dosáhnout jejich osobních cílů. To se nikdy nezměnilo. Za celou dobu mé trenérské praxe jsem pak měl to štěstí spolupracovat s velkým množství lidí z různých odvětví. Proto, abych dokázal co nejlépe pomoci klientům z různých oblastí a sportovních odvětví jsem se snažil naučit co nejvíce o budování síly, svalové hmoty a atletických schopností, co nejbezpečnější a nejefektivnější cestou. Díky tomu jsem měl také dostatek příležitostí vyzkoušet mnoho různých tréninkových postupů, a motivačních přístupů abychom s klienty dosáhli co nejlepších výsledků.

V rámci mé osmileté trenérské kariéry jsem tak měl příležitost spolupracovat s profesionálními sportovci z oblasti powerliftingu, strongmana, kulturistiky, crossfitu, ledního hokeje, atletiky, thajského boxu, rugby, bikrossu, fourcrossu a dalších sportů. Nicméně, kromě těchto sportovních disciplín jsem z velké části věnoval pozornost také kondičním sportovcům jejichž cílem bylo vypadat lépe, cítit se lépe, být silnější, zdravější a svalnatější. Během let strávených se všemi skvělými sportovci jsem si čím dál tím více začal uvědomovat, že všichni tito sportovci potřebují k dosažení svých cílů nebo k rozvoji svého výkonu sedm základních vlastností – sílu, svalovou hmotu, rychlost, kondici, mobilitu, flexibilitu a komunitu lidí spojenou společným tréninkovým úsilím a cílem.

Proto, abych mohl tímto způsobem spojit dohromady více sportovců a pomoci jim dosáhnout jejich cílů jsem vytvořil náš Iron Warriors Powerbuilding Club a individuální online tréninkové programy. Tento náš klub a tréninkové programy jsou založeny na všech sedmi základních vlastnostech, které mohou pomoci každému dosáhnout svého sportovního cíle!

Partneři

Je mi potěšením spolupracovat s firmami a lidmi, kteří prodávají kvalitní produkty a poskytují kvalitní služby.

Suprex Supplements

Výrobce kvalitních doplňků stravy z ČR.

Na složení produktů se podíleli sami naši sportovci

Ing. Ladislav Žatečka

Výživový poradce.

slevový kód – “IRONWARRIORS30″ – 30% sleva na výživový koučink

Home

Úspěchy

7. místo na Mistrovství světa
juniorů IPF RAW 2017

v kategorii do 83 kg výkonem 680 kg

4. místo na Mistrovství Evropy
juniorů IPF RAW 2017

v kategorii do 83 kg výkonem 655 kg

2. místo ve dřepu na Mistrovství Evropy
juniorů IPF RAW 2017

v kategorii do 83 kg výkonem 242,5 kg

2. místo na Mistrovství ČR
mužů IPF RAW 2017

v kategorii do 83 kg výkonem 677,5 kg

Národní rekord ve dřepu
mužů a juniorů IPF RAW

v kategorii do 83 kg výkonem 255 kg

Národní rekord
v mrtvém tahu juniorů IPF RAW

v kategorii do 83 kg výkonem 287,5 kg

Národní rekord v
v trojboji juniorů IPF RAW

v kategorii do 83 kg výkonem 680 kg

Reference

David Gryc

Silový trojbojař

Největší plusy z Radkové spolupráce jsou zlepšení techniky, v případě problému okamžité ochotné řešení a naučení filozofie, že trojboj je závod na dlouhou trať a i malý progress je pořád progress. Každému bych spolupráci s Radkem doporučil.

Klára Zmeškalová

Silová trojbojařka, reprezentantka a mistryně ČR

Od Radka dostávám při tréninku rady, které mi vždy chyběly. Každý trénink je obrovská dřina, ale zároveň velká zkušenost a krok dopředu. Cítím, že jsem trénink od tréninku silnější a hlavně jistější v technice, kterou umí jasně a srozumitelně vysvětlit.

Jiří Váchal

Silový trojbojař, reprezentant

Každému, kdo se chce v trojboji zlepšit, můžu Radka s klidným svědomím doporučit a myslím, že jeho rad využije jak začátečník, tak letitý cvičenec, jako jsem byl v začátcích naší spolupráce já a i po letech se stále pod jeho vedením dostavuje zlepšení.

Všechny reference